Subscribe

Pamje te tjera jane publiakuar nga incidenti i rende gjate protestes se opozites ne bulevard.

 

 

Menjehere pas goditjes ndaj Berishes, demokratet dhe badigardet kane marre 31-vjeçarin dhe e kane futur ne seline e PD.

 

 

Nga aty, Gert Shehu u shoqerua ne komisariatin e policise ne.1 e me pas ne Spitalin e traumes per te marre ndihme n mjeksore.

 

 

Informacione paraprake bejne me dije se 31 vjeçari vuan nga probleme te shendetit mendor.

 

 

Ai do te merret ne pyetje pas ndihmes mjeksore ne Spitalin e Traumes.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *