Pamela Anderson është martuar për herë të pestë me Jon Peters, producenti 74 vjecar.

 

Mediat e huaja raportojnë se ata janë martuar në fshehtësi në një ceremoni private në Malibu.

 

Thuhet se Pamela dhe Jon janë takuar për herë të parë para 30 vitesh në rezidencën “Playboy”.

 

Partneri i fundit i aktores ishte Adil Rami. Më parë, ajo ka qenë e martuar me yllin e muzikës rock Tommy Lee, me të cilin ka dy djem të rritur, muzikantin Kid Rock dhe biznesmenin Rick Salomon./Tring

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *