Kryetari i sapozgjedhur i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka ka ironizuar Enkelejd Alibeajn.

 

 

Paloka ka ripostuar një foto të Alibeajt nga një takim i tij në Mallakastër dhe shkruan:

 

“Pritje “entuziaste” ne Mallakaster e E.Alibashes. Kete kerkojne te emerojne kryetar te opozites , Edvin Rama me gjyqtare te llojit Blerina Mucobasha !

 

 

Këto nuk janë të vetmet reagime ndaj Alibeajt pasi më herët edhe Berisha e ka akuzuar se është i komanduar nga Edi Rama.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.