Oriola Marashi kujdeset që here pa here të tërheqe vëmendjen e fansave të saj dhe të mediave nëpërmjet postimet të fotove në instagram.

 

Fotot e fundit ku ajo tregon format e saj bombastike vijnë nga Dubai ku Marashi po kalon pushimet.

 

Oriola ka nxjerr në pah vithet dhe gjoksin duke u dukur një superseksi e vërtete.

 

Por ndërkohe ka edhe një merak që kërkon ta ndajë me mamanë e saj.

 

“Mami mos u mërzit ti e din që jam cuni jot i vogël,  çka din këta”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *