Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë ndër ciftet më të njohur të showbiz-it në vendin tonë.

Historia e tyre e dashurisë herë pas herë mbush me lajme mediat sociale aq më tepër që herë pas herë ata postojnë foto dhe video nga momentet e tyre të dashurisë.

Së fundmi një detaj jo I vogël ka bërë shumë përshtypje.

Ata nuk e ndjekin më njeri tjetrin në rrjetet sociale, sidomos në Instagram.

Ky detaj ka “shqetësuar” fansat e ciftit të cilët I tremben një ndarje të mundshme të modeles nga futbollisti.

Mbetet për tu parë në vazhdim nëse ka një krisje apo jo të marrëdhenies mes tyre.

Për momentin modelja seksi  po realizon një Giveaëay dhe në kuadër të rregullave të lojës, personat që e realizojnë  duhet të kenë folloë vetëm bizneset me të cilët po bashkëpunojnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *