Në një postim në profilin e saj në instagram, këngëtarja dhe moderatorja Orinda Huta i uron suksese stafit të “Tu si que vales”, talent show-t i cili nis sot në mbrëmje në oren 21:00, me edicionin e dytë të tij në ekranin e Vizion Plus. Në postimin e saj Orinda lë të nënkuptohet dhe partneren e shumë përfolur, që do të shoqërojë në prezantim moderatorin Florian Agalliu.

Orinda shkruan: “Sot ne 21:00 @vizionplustelevizion super show @tusiquevalesalbania . Shumë suksese @hkolaneci @linza79 @ardiasllani @vikenakamenica @florianagalliu dhe për atë super gocen që e di vete”.

orinda per tu si que vales

Kush është “super goca”, që Orinda i referohet, me të cilën duket se ka një marrëdhënie miqësie të ngushtë? Na bën të dyshojmë mënyra se si Orinda i drejtohet “super gocës” në postimin e saj në instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *