Momente të vështira për Cristiano Ronaldon.

Ylli portugez po vuan gjëndjen e rëndë shendetesore të mamasë së tij.

Dolores Aveiro u godit mengjesin e kësaj të martë nga një ishemi cerebrale shkaktuar nga mpiksja e gjakut në tru.

Ajo u dërgua me urgjencë në orën 05:30 në spitalin e Madeiras në Portugali nën kujdesin e doctor Nelio Mendonca.

65 vjecarja vijon të jetë në gjëndje të rëndë dhe sipas mediave portugeze, orët në vazhdim këtë të martë deri të mërkurën do të jenë vendimtare për gjëndjen e saj shëndetesore.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.