Olta Gixhari është një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Aktorja bukuroshe shumë e dashur për publikun, tashmë është në një pritje të ëmbël dhe mesa duket ndodhet në “qiellin e shtatë”.

Bebushi ka filluar të rritet dhe barku sa vjen e rrumbullakoset. Kësisoj Olta nuk i ka rezistuar dot fotove përpara pasqyrës.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram ndjesitë e bukura të pritjes së ëmbël dhe ka treguar se mezi po pret të bëhet nënë.

Madje, përgatitjet për bebushin kanë nisur dhe Olta ka shkuar të blejë rrobat e para të foshnjes. Në InstaStory, aktorja ka ndarë një video nga dyqani i fëmijëve dhe tregon se kjo është pjesa e saj e preferuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *