Në selinë blu ka nisur festa, pasi Gjykata e Apelit vendosi t’I japë vulën Partisë Demokratike të drejtuar nga Sali Berisha.

Militantët janë mbledhur në selinë e PD dhe kanë filluar festën me këngë dhe valle.

Lexo edhe :

Related Posts

“O Sali, o hero, ty gjithë Shqipëria të do”, dëgjohet teksa këndojnë militantët, ndërsa disa prej tyre janë veshur me veshje popullore. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *