Flori Mumajesi është një ndër këngëtarët më të dashur dhe të preferuar të publikut.

 

Mumajesi është një ndër personazhet e famshëm që ne e kemi parë të rritet në skenë. Por si dukej Flori në vitet e tij të fëmjërisë?

 

Vetë këngëtari përmes një postimi në ‘Instagram”, ka publikuar një foto të vjetër, i veshur me një kostum marinari dhe ulur mbi një kalë prej druri.

 

“Kush është rritur në Kombinat, e njeh mirë këtë kalin” duke e shoqëruar fjalinë me ‘emoji’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *