Nora Istrefi është një ndër artistet që arrin të tërheqë vëmendjen e fansave dhe faqeve rozë.

 

Krahas hiteve të shumta gjatë karrierës së saj të gjatë, këngëtarja është e njohur edhe për kujdesin që i kushton dukjes së saj.

 

Bukuroshja e skenës numëron afro një milion ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku shpërndan fotografi që vënë në plan të parë dukjen e saj.

 

Nora arrin të mahnitë, ashtu që nuk ka bërë përjashtim as kësaj radhe.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *