Një pushues ka humbur jetën pasditen e kësaj të mërkure në plazhin e Golemit.

 

Bëhet fjalë për 67-vjeçarin me iniciale Xh. K, i cili u mbyt duke u larë në det.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *