Në burgun e Peqinit një i burgosur i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në qeli.

 

Ai është identifikuar si Gjergj Selimi dhe ishte i dënuar me 20 vite heqje lirie.

 

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së enjtes. Mësohet se viktimës i kishin mbetur dhe dy vite burg deri në përfundim.

 

Shkaqet që e kanë çuar të burgosurin drejt vetëvrasjes po hetohen ende nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *