Policia ka nisur kontrollet ne banesat e dhunuesve tek protesta para Kryeministrisë.

 

Mësohet se mes te shoqëruarve është dhe një ish-komisar i cili është fotografuar gjate dhunës se ushtruar tek godina.

 

Ndërkohë po vijon aksion për te arrestuar te gjithë personat e tjerë qe mësynë ne Kryeministri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *