Subscribe

“Gjeniu i Madh” ngriti siparin e edicionit të parë mbrëmjen e së enjtes.

 

Nën emocionet e skenës por edhe etheve të garës, pesë pjesëmarrësit e parë interpretuan përpara jurisë profesioniste, ku u përballën dhe me komentet e tyre.

 

 

Përreth dy orë talentet e Gjeniut të Madh mbajtën të mbërthyer publikun para ekranit të Vizion Plus, duke sjellë disa prej këngëve më të bukura por dhe plot surpriza.

 

 

Për 12 javë 15 konkurrentët e përzgjedhur nga juria përmes audicioneve do të interpretojnë përballë njëri-tjetrit për të vijuar rrugëtimin drejt finales së madhe.

 

Spektakli “Gjeniu i Madh” ju lë takim sërish pas një jave, ku të tjerë emra dhe talente do të prezantohen për ju në orën 21 vetëm në Vizion Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *