Nicki Minaj deklaroi se ajo ka vendosur të tërhiqet nga muzika me qëllim për të krijuar një familje, ndërsa u ka bërë të qartë që gjithë fansave se i do ata për jetë.

 

Reperja sipas mediave të huaja është njohur me person të quajtur Kenneth Petty dhe të dy së bashku po planifikojnë që të martohen.

 

Përveç muzikës, 36-vjeçarja, Nicki Minaj ka luajtur disa filma në Hollyëood si dhe ka një emission të sajin në radio.

 

Megjithatë mbetet për t’u parë nëse Minaj do të tërhiqet nga muzika apo jo.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *