Një tjetër ngjarje e rende eshte regjistruar mbremjen e kesaj te diele ne Tirane.

Policia beri te ditur se ne rrugen “Kol Paparisto” u gjet i pajete, i vetevarur nje 61-vjecar!

Viktima ishte vetevarur, dhe te paret qe e pane skenen e tmerrshme ishin familjarat e tij.

 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.06.2022, në Rrugën “Kol Paparisto”, në banesë është gjetur nga familjarët e tij i pajetë, i vetëvarur, shtetasi K. B., 61 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.