Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 20-vjeçar pasi ngacmoi seksualisht një shtetas të mitur.

 

Autori është identifikuar si K.V, ndërsa i mituri i përket moshës 14-vjeçare. Mbi të riun rëndon akuza “Vepra të turpshme” dhe “Ngacmimi seksual”.

 

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës u arrestua në flagrancë për veprat penale “Vepra të turpshme” dhe “Ngacmimi seksual”, shtetasi K. V., 20 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ngacmuar seksualisht një shtetas të mitur 14 vjeç”, njofton policia.

 

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.