Një person, i paidentifikuar ka vjedhur disa bizhuteri në një market në Vlorë.

 

Policia njofton se nën kërcënimin e një thike, ai ka marrë një sasi bizhuterish dhe është larguar nga vendngjarja.

 

Vlorë/Informacion paraprak

 

Pasditen e sotme, në një market në lagjen “Lef Sallata”, një person i paidentifikuar dyshohet se nën kërcënimin e një mjeti prerës (thikë) ka vjedhur disa bizhuteri dhe më pas është larguar me shpejtësi.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *