Kur na ndajnë vetëm pak orë nga dasma e Orinda Hutës dhe Turjan Hyskës, emocionet janë shumë të mëdha.

 

 

 

Mëngjesin e sotëm nëna e Turjanit, Elida Hyska shkruan në Facebook:

 

 

“Miqte e mij… sot dite e bukur per mua!! Zemra ime ,gezimi i pare i jetes , motivi i saj,Turi… kurorezon martesen me Orinden,vajzen qe solli gezimin e pafund ne jeten tone ,jam e lumtur qe e ndaj me ju!!!”

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *