Një 29 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Malësisë së Madhe të shpallur në kërkim.

 

29 vjeçari i arrestuar është shtetasi A. R., banues në fshatin Ivanaj, Malësi e Madhe.

 

Kapja e të riut u bë pasi Gjykata e Apelit Shkodër, me vendimin nr. 243 datë 21.06.2019, e ka denuar me 4 vite e 8 muaj burg, për veprën penale ”Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike” të kryer në bashkëpunim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *