Avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha, Sokol Mëngjesi është në gjendje të rëndë pasi u dhunua ditën e sotme nga tre persona.

Mësohet se ai është shtruar në intubim, teksa dy prej autorëve janë identifikuar.

Lexo edhe :

Related Posts

Intubimi i tij vjen pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore të tij në orët e fundit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:30 të mëngjesit të sotëm.

Avokati u godit me grushte e sende të forta dhe pësoi dëmtime në kokë e pjesë të tjera të trupit. /vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *