Këngëtari me famë botërore, Justin Timberlake është arrestuar në Hamptons.

Mediat ndërkombëtare bëjnë me dije se këngëtari është vënë në pranga pasi u kap duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur.

Këngëtari e “SexyBack”, 43 vjeç, u arrestua të hënën në mbrëmje.

Ish-anëtari i NSYNC, shpesh herë i referuar si “Princi i Popit”, ka qenë në turneun e tij botëror “Forget Tomorroë” që nga prilli dhe ka datat e koncerteve të planifikuara për javën e ardhshme në Big Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *