Aktorja Angelina Jolie duket se pas shumë kohësh ka vendosur që ti rikthehet look-ut të saj prej biondeje.Shfaqja e parë me këtë ndryshim ishte në filmin e saj të ri Come Aëay.

 

Në një foto të të gjithë kastit të postuar në instagram, Jolie shihet me një paruke bjonde të stiluar sipas stilit Viktorian. Si duket filmi është një përzierje midis filmit Lisa në botën e çudirave dhe Piter Pan.

 

Flokët e saj në filmin e ri janë një paruke e madhe bjonde. Aktorja nuk ka ngurruar kurrë për të ndërmarrë rreziqe për bukurinë. Jolie luan rolin e Rose, nëna e dy personazheve kryesorë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *