Një pushues ka humbur jetën në plazhin e Tales. Mësohet se viktima është 52 vjeç, banues në Kamëz.

 

Mësohet se 52-vjeçari ndërroi jetë pasi nuk u ndje mirë në breg të detit. Nga të dhënat e para dyshohet për infarkt.

 

Roja bregdetare  dhe pushuesit e tjerë e kanë  ndimuar duke i dhënë ndihmën e parë dhe mënjeherë është transportuar  në Spitalin rajonal, por ka ndërruar jetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *