Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi akuzohet se drejtonte mjetin në gjendje të dehur.

 

Informacionet bëjnë me dije se Gjoka udhëtonte në mjetin e tij, kur është ndaluar nga patrulla e policisë. Pasi iu nënshtrua testit të alkoolit, u vërejt se nivelin i tij në gjak ishte mbi normën e lejuar, 0.5 mg.

 

Kanë qenë efektivët e komisariatit nr.4 ata që kanë ndaluar dhe më pas shoqëruar në polici këngëtarin Gjoka.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *