Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga të Kapitenit të Rangut III, Bledar Kasneci.

 

Nëpërmjet një reagimi në ‘Facebook’, Peleshi shprehet se Forcat Detare humbën një prej njerëzve më të përkushtuar.

 

“Me trishtim të thellë mësuam për ndarjen e parakohshme nga jeta të Kapitenit të Rangut III, Bledar Kasneci. Forcat Detare humbën një prej njerëzve më të përkushtuar, miqtë një shok të mirë e të kudogjendur, të afërmit njeriun e dashur dhe babanë shembullor. Ngushëllime familjes dhe kolegëve”, shkruan Peleshi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *