Sulmuesi shqiptar, Myrto Uzuni ka shënuar kundër Juventusit në ndeshjen e vlefshme për grupet e Champions League.

Ferencvaros ka kaluar në avantazh i pari në Torino ndaj Juventusit, por Cristiano Ronaldo barazoi në minutën e 35-të.

Beratasi përfitoi nga një vendosje e gabuar në mbrojtje e bardhezinjve dhe arriti ta dërgojë topin prapa  shpinës së Szczesny në minutën e 19.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *