Ajo është një prej modeleve më të pëlqyera shqiptare.
Aurela duket mjaft elegante dhe jo më kot cilësohet si një prej femrave më seksi që ka vendi.

 

Showgirli shqiptar, e cila spikati pasi nisi karrierën e saj si modele, pjesën me të madhe të kohës e kalon me udhëtime të shumta në vende të ndryshme brenda dhe jashtë vendit.Aurela Hoxha di se si të fitojë fansa të rinj çdo ditë e më shumë.

 

 

Ajo është aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe seksi.
Së fundi Aurela ka publikuar një foto ku ajo shfaqet shumë joshëse në bregdet.
Pak momente relaksi për Aurelën por edhe fansat e saj të shumtë që shijojnë këto pamje të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *