Loredana dhe Mozzik janë emrat më të përfolur në mediat rozë në estradën shqiptare.

 

Në portale është përfolur prej kohësh për një rikthim të mundshme të çiftit.

 

Reperi nga Kosova ka thyer heshtjen, duke konfirmuar ribashkimin, përmes një postimi në “Instagram”.

 

“Gjithçka që më duhet në këtë jetë mëkatare”, shkroi Mozzik krahas fotos së Loredanës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.