Ketë të dielë moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira në zhvillim në orët e mesditës.

Në mesditë e pasdite përgjatë relieveve malore të vendit reshje shiu me intensitet të ulët.

Era nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 1-8m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.