Moti do të me diell dhe vranësira të pakta në relievet malorë.

 

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

 

Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 1,0- 1,5 metër në det të hapur.

 

Temperaturat do të jenë me rënie të konsiderueshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *