Dita e premte parashikohet të ketë mot kryesisht të vranët dhe intervale kthjellimesh. 

Reshje shiu të herëpasherëshme me intensitet të ulët deri mesatar përgjatë Ultësirës Perëndimore dhe zonave malore.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *