Kjo e premte do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore.

Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të vijojnë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 14/33°C

Zonat e ulëta 17/34°C

Zonat bregdetare 19/33°C

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *