Dita e premte dt 09 Gusht  në Ultesirën perëndimore moti do të jetë me diell dhe temperatura të larta, ndërsa juglindja dhe zona qëndore do të jetë me vranësira dhe rreshje shiu dhe stuhi në orët e mesditës.

 

Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi  7 m/sek në bregdet.

 

Valëzimi do të  jetë i forcës  2 lartësi  vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *