E martë, 17 Shtator 2019

—————————————————————-

Sipas MeteoAlb:

Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin përjashtuar zonat malore, të cilat gjatë pasdites dhe mbrëmjes do të kenë kalime vranësirash të lehta.

 

Temperaturat e ajrit mbeten të pandryshuara në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 12°C deri në 35°C.

 

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi mbi 30 km/h nga drejtimi Perëndimor -veriperendimor duke krijuar në brigjet detare dallgë 2 – 3 ballë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *