Dita e martë datë 06 Gusht moti do të jetë me diell në Ultësirën perëndimore vranësira të pakta deri në mesatare zonat malore pjesërisht zonat e ulëta të cilat do të shoqërohen me rreshje shiu dhe shkarkesa elektrike .

 

Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

 

Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *