Subscribe

Kjo e diele do të jetë nën ndikim të masave ajrore të qëndrueshme.

Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim kryesisht në orët e mesditës.

Era parashikohet nga jugperëndimi me shpejtësi mesatare 1-7m/sek.

Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.