Këngëtarja simpatike, Morena Taraku është ende në Maldive duke pushuar dhe duke kaluar momente të mrekullueshme në atë parajsë përrallore.

 

 

Postimet e Morenës kanë qenë të shumta gjatë qendrimit në vendin e ëndrrave, por fotoja e fundit i ka vendosur pikat mbi i.

 

 

Këngëtarja bukuroshe shihet e shtrirë në rërën e një plazhi fantastik në Maldive, duke treguar linjat e saj të përsosura.

 

 

Ka mjaftuar kjo foto që të “ndizen” fansat e modeles simpatike.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *