Videoja në të cilën ish-lojtari i Korinthias, Danilo Gabriel de Andrade, është grabitur teksa ishte te berberi, është bërë virale në rrjet.

 

Aktualisht, de Andrade, i cili aktualisht drejton U-23 po të njëjtën skuadër, u sulmua nga tre grabitës me maska dhe me armë.

 

Danilo konfirmoi se ishte viktimë e grabitjes, dhe deklaroi për mediat vendase se banditët i morën vetëm një varëse që mbante.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *