Gjykata ka lënë të lirë katër protestuesit e arrestuar gjatë protestës së opozitës, më 20 shkurt.

Kindi Toli, Andrea Malia, Bledar Kola dhe Ismet Stefanis dolën këtë të premte para togave të zeza. Trupa gjykuese vendosi masën “detyrim paraqitje” për katër të ndaluarit.

Lexo edhe :

Related Posts

Gjatë protestës së organizuar nga opozita më 20 shkurt, protestuesit hodhën lëndë plasëse në drejtim të uniformave blu, gjë që solli edhe arrestimin e 4 prej tyre./vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *