Zbardhen detaje të reja djegia e makinës këtë të shtunë në Vlorë.

 

Zjarri është ndezur aksidentalisht nga dy fëmijë, mëson “Vizion Plus”, që po luanin në afërsi të mjetit.

 

Makina tip “Renault” nuk përdorej prej gati dy vitesh dhe pronari i tij ndodhet jashtë vendit.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.