Dy persona kane shkuar mbremjen e kesaj te diele te plagosur ne spitalin e Traumes ne Tirane.

Mesohet se dy te plagosurit Gentjan Bejtja dhe Klodian Stafuka jane nga Fushe-Kruja.

Nga policia nuk ka asnje informacion per momentin per ndonje ngjarje kriminale ne kete zone.

E vetmja siguri eshte se te dy personat jane plagosur me arme zjarri.

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published.