Kantautori më i dashur për publikun, Flori Mumajesi i cili ka marrë urime të shumta në ditën e tij të lindjes.

 

Ndër të parët që e uruan ishin miqtë e tij më të ngushtë, Getoar Selimi, Klajdi Haruni ishin dy nga emrat të cilët në këtë ditë zgjodhën të shkruajnë për mirënjohjen që kanë për të.

 

“Të gjithë e dinë kush je dhe çfarë muzike bën, por unë e di që e gjitha kjo buron nga zemra dhe shpirti që ke. Rrofsh aq sa do rrojnë veprat e tua. Gëzuar ditëlindjen vëlla”, shkruan Getoari.

 

Ndërsa bashkëpunëtori i tij Klajdi Haruni zgjodhi këto fjalë: “E kë thënë vetë, rrugën e kemi të gjatë bashkë. Edhe 100 vjeç vëllai im. Të dua shumë”.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *