Para disa ditësh ishte dita ndërkombëtare e puthjeve dhe Miley Cyrus bëri një postim në Instagram për të kujtuar puthjen e saj të parë, me ish të fejuarin e saj, Liam Hemsworth. Çifti janë takuar gjatë xhirimeve të filmit “The Last Song”, bazuar në librin e Nicholas Sparks.

 

 

Në atë kohë, Miley ende njihej si Hannah Montana, ndërkohë që Liam ishte një aktor australian në kërkim të një roli të mirë. Çifiti ka pasur ulje ngritje në marrëdhënien e tyre, por tani duken se e kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe po e shijojnë vërtet lidhjen e tyre.

 

 

Madje Liam, që nuk poston shpesh në Instagram, publikoi një foto ku shkroi: “Engjëlli im dhe unë. Ndërkohë Miley nuk ja ktheu me ndonjë koment të ëmbël por shtoi: “Po pse këtë foto!”

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *