Miley Cyrus, pas 7 muasjsh, i ka dhënë fund martesës me Liam Hemsworth.

 

Lajmin e njoftoi vetë këngëtarja ditën e shtunë e cila deklaroi se ata u ndanë për t’u fokusuar më shumë tek vetja e karriera.

 

Por fill pas ndarjes, Miley Cyrus është fotografuar duke u puthur me ish-gruan e Brody Jenner, Kaitlynn Carter në Liqenin e Komos.

 

Në fotografitë e siguruara nga Daily Mail, shihet se vajzat po kalojnë mirë me njëra-tjetrën dhe nuk mungojnë puthjet pasionante.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *