Luka Modriç do të vijojë të luaj për Real Madrid të paktën edhe për një sezon. Ka qenë agjenti i tij i cili ka konfirmuar se Modriç do të vijojë të qendrojë në Madrid.

“Me shumë mundësi, ai do të qëndrojë edhe një vit dhe do të vazhdojë të shkruajë histori”, ka thënë Lemic.

Ky lajm me siguri do t’i pëlqejë të gjithë tifozëve të Los Blancos, të cilët e kanë 38-vjeçarin si të preferuarin e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *