Ka marrë fund aventura e dy të miturve nga Elbasani të cilët u arratisën me njëri tjetrin pasi familjarët e tyre nuk pranuan lidhjen. Burime për mediat bëjnë me dije se minorenët janë lokalizuar nga policia në zonën e Medresesë në kryeqytet.

Si fillim të miturit janë shoqëruar në komisariatin e Tiranës e më pas ka qenë policia e Elbasanit e cila rreth orës 00:25 i ka shoqëruar për në banesë ku, dhe do të merren në pyetje nga hetuesit për të zbardhur ngjarjen.

Të miturit ishin larguar së bashku prej ambjenteve të shkollës që prej ditës së shtunë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *