Një automjet në Durrës ka marrë flakë mëngjesin e sotëm.

 

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 të qytetit bregdetar. Shkak i zjarrit dyshohet të jetë bërë një shkëndijë, ndërkohë që pronari i automjetit është person pa precedentë të mëparshëm penalë.

 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të hetuar shkaqet si dhe ka sekuestruar pamjet filmike nga kamerat e sigurisë në zonë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.