Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, Melania Trump, gjithmonë di sit ë të tërheqë vëmendjen e publikut. Këtë herë ka qenë xhaketa që ajo ka veshur që ka ngjallur edhe reagime të shumta, për shkak të markës ‘Fendi’ në ngjyrë rozë të ndezur.

 

Melania njihet si një nga femrat më me stil dhe daljet e saj publike janë gjithmonë të komentuara, por kjo e fundit nuk është pritur mirë nga të gjithë. Shumë fansa mendojnë se kjo ngjyrë është një zgjedhje e guximshme dhe aspak serioze.

 

Zonja e Parë u shfaq krah bashkëshortit të saj Donald Trump teksa prisnin në një takim zyrtar Presidentin e Kolumbisë dhe bashkëshorten e tij.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *